Apie

Apie

Sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, lektorė, mentorė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė.

Vedu seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikiu individualias – asmenines konsultacijas, rašau straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padedu žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

 • MielaGriežtis požiūris

  „Mylėk kaip dūšią, krėsk kaip grūšią.” – sako senoliai. Esu kartu ir palaikau iki begalybės, tačiau kai dirbam – dirbam.

 • Žvilgsnis į Jus

  Nėra vieno teisingo kelio visiems. Didžiausias dėmesys tam, kad pamatyti Jus ir Jūsų kelią, tam, kad sudaryti konkretų, konkrečių veiksmų planą, pradėti veikti ir pamatyti pokytį.

 • Matomas pokytis

  Stengtis ilgą laiką viliantis pokyčio – ne kiekvienam įveikiama užduotis. Dirbame taip, kad pirmieji rezultatai būtų matomi ir jaučiami kone iš karto – tai padeda įžiebti ir išlaikyti vidinę motyvaciją.

 • Ilgalaikis efektas

  Ugdomi konkretūs įgūžiai ir kompetencijos, įgalinančios ateityje padėti pačiam sau ar artimam.

UAB Juskos

įm.k. 304450414
Verkių g. 34A, Vilnius

Greita užklausa