Vilma Juškienė

Sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, lektorė, mentorė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė.

Vedu seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikiu individualias – asmenines konsultacijas, rašau straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padedu žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

Viskas, ką gali įsivaizduoti, yra tikra.

Veiklos filosofija

Mano veikla apima tris didžiąsias sritis. Domiuosi, mokausi, tobulėju šiose temose:

Vedu atvirus / grupinius ir uždarus (užsakomuosius) mokymus, rašau straipsnius, dalyvauju projektuose, konferencijose, dirbu stovyklose, teikiu konsultacijas.

Turimos žinios ir įgyta patirtis man sako, jog bet koks žmogaus veiksmas yra tikslo siekiantis, kad ir kokie neteisingi, nelogiški ar skaudinantys būtų veiksmai, viskas, ko bet kuris žmogus siekia, yra ne kitam (arba sau) pakenkti, bet sau padėti.

Ieškodama atsakymo į klausimą „Kas ir kodėl su žmogumi vyksta?“, siekiu intuiciją suderinti su logika. Kai viduje kylantiems jausmams, mintims, idėjoms randu logišką mokslinį paaiškinimą (tereikia gerai paieškoti), tada žinau, jog greičiausiai radome priežastis ir galima siekti teigiamų pokyčių.