Emocinis intelektas, priešingai nei IQ, nėra įgimtas. Jis gali ir turi būti nuolat ugdomas!

Bet gal emocinis intelektas tampa sritis, kurią būtina tobulinti, nes tai madinga? Ne, emocinis intelektas yra pats tiesiausias kelias į laimės, džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą.

Po tęstinių Emocinio intelekto mokymų programos Jūs:
 • Lavinsite įgūdį iššaukti realias teigiamas emocines būsenas savyje ir kituose taip išvengdami nerimo, depresijos ir melancholijos.
 • Atrasite tikrąsias savo ir kitų emocijų (priekaištų, pykčio, agresijos, nepasitenkinimo) priežastis ir gebėsite jas kontroliuoti – susitvardyti.
 • Jūs gebėsite įkvėpti žmones (artimuosius, šeimą, darbdavius, klientus), įsijausti į savo ir kito žmogaus jausmus, įsisąmoninti juos ir palaikyti kokybiškus santykius.
 • Mokėsite būti su savimi ir su kitais – su visais, kurie yra patogūs ir ne, gražūs ir ne, priimtini ir ne bei juos priimti.
 • Jūs pats gebėsite tiesiog gyventi laimingą gyvenimą, kokybiškai bendrauti ir suprasti tiek kitą žmogų, tiek patį save ir taip pasiekti savo svajonių.

 

  Kokius pokyčius pajutau savo kailiu?

„Negaliu patikėti kaip pasikeitė tavo bendravimas su vaikais ir manimi ir kokie kitokie tokio bendravimo rezultatai!“

mvi_7826327

Taip pasakė mano vyras praėjus porai savaičių po to, kai grįžaus iš Emocinio Intelekto Trenerių mokyklos Prahoje. Įdomu tai, kad pora metų iki to, aš jau vedžiau paskaitas tėvams apie vaikus ir mano gebėjimas sutarti su savo vaikais buvo visai neblogas. Pasikeitė ne tik bendravimas ir santykiai namuose. Ugdant asmenines socialinio – emocinio intelekto (SEI) kompetencijas į teigiamą pusę pasikeitė tiesiog viskas ir visur. 

Efektyvus programos tęstinumas

Ši emocinio intelekto ugdymo programa yra praktiška, pritaikoma, įgyvendinama, pamatuojama, suskaičiuojama, suprantama ir pajaučiama. Visa tai, ką Jūs įgysite ir  yra emocinis intelektas, kurio ugdymui reikalingos specifinės žinios ir palaikymas.  Dėl šios priežasties programa yra tęstinė.

Paprasti, kasdien bet kurioje situacijoje, tiesiog čia ir dabar pritaikomi metodai leis po truputį, bet užtikrintai ir stabiliai auginti savo ir aplinkinių emocinį intelektą. Ir natūraliai į gera keisis viskas namuose, darbe, mokykloje, bendraujant su draugais ir pažįstamais, mylimaisiais, tėvais, vaikais. Užsiregistruoti pokyčiams galite el.paštu: labas@vilmajuskiene.lt.

Kaip vyks mokymų procesas?
 • Šios emocinio intelekto ugdymo programos pagrindą sudaro 8 emocinio intelekto kompetencijų ugdymas. 8 kompetencijos – 8 susitikimai – 8 namų darbai.
  Kiekvienas mokymų dalyvis atliks išsamų emocinio intelekto kompetencijų testą ir gaus apie 20 psl. apimties ataskaitą su asmeniniais paaiškinimais, pastebėjimais bei patarimais.
 • SEI gali ir turi būti ugdomas! – Todėl asmeninio susitikimo metu sudarysime individualų emocinio intelekto kompetencijų ugdymo planą.
 • Atliekant SEI testą taip pat bus sudaroma 1 psl. apimties smegenų veiklos ataskaita, kuri parodo, kaip smegenys paskirsto dėmesį, kaip reaguoja ir kaip analizuoja informaciją.
 • Mokymuose bei testo ataskaitose pateikiama medžiaga yra aiškiai suprantama, konkreti bei tiksliai parodanti, nuo ko pradėti ir ką daryti norint užtikrinti esminius pokyčius.

Mokymų paketą sudaro:
– 8 grupiniai užsiėmimai po 3 val.
– SEI kompetencijų testas ir 20 psl. individuali ataskaita.
– 1 psl. smegenų veiklos ataskaita.
– 1 individualus susitikimas aptarti SEI testo rezultatus ir sudaryti emocinio intelekto kompetencijų ugdymo planą.
– Grupė iki 12 asmenų.

8 grupinių susitikimų kaina: – €.
(registruojantis mokamas – € avansas)

Registruotis į užsiėmimų ciklą galite el.paštu: labas@vilmajuskiene.lt.

Grupinių susitikimų laikas:

Grupinių susitikimų vieta:

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu labas@vilmajuskiene.lt arba telefonu +370 673 47618


Vilma Juskiene emocinis intelektasMokymų programą vesiu aš, Vilma Juškienė, sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, didžiausio tinklaraščio tėvams apie vaikus Lietuvoje – LeFemily.lt – autorė.

Vedu seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikiu individualias – asmenines konsultacijas, rašau straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams.

Padedu žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

 

Programa akredituota:
presentation1

 


Kaip ugdyti emocinį intelektą?
Kodėl emocinis intelektas yra svarbus?

Ar žinojote, kad, tie, kurių aukštas emocinis intelektas:

 • Ne tik svajoja daug didelių svajonių – jie imasi veiksmų joms pasiekti?
 • Gyvena laimingesnį gyvenimą už tuos, kurių jis žemas?
 • Lengviau ir atkakliau mokosi?
 • Lengviau susiranda patinkantį ir gerai apmokamą darbą?

Ar žinojote, kad aukštas emocinis intelektas:

 • Lemia ilgalaikius, artimus santykius su sutuoktiniu, vaikais bei giminaičiais, jo dėka žmogus turi artimų draugų (nebūtinai labai daug) ir geba metų metus palaikyti draugystę?
 • Užtikrina įdomią ir pelningą karjerą, nes vis daugiau darbdavių kaip pagrindinį kriterijų priimant darbuotojus renkasi ne dalyko gebėjimų, bet SEI testus?
 • Leidžia išgyventi išsiskyrimus ar netektis?
 • Į mūsų kasdienybę neįleidžia nerimo, melancholijos ar depresijos?
 • Lemia požiūrį į asmeninius gabumus, talentus bei nesėkmes?

Registracija į Emocinio intelekto ugdymo grupę  el.paštu labas@vilmajuskiene.lt