Emocinio intelekto ugdymo klasė

Paprasti, kasdien bet kurioje situacijoje, tiesiog čia ir dabar pritaikomi metodai leis po truputį, bet užtikrintai ir stabiliai auginti savo ir aplinkinių emocinį intelektą. Ir natūraliai į gera keisis viskas namuose, darbe, mokykloje, bendraujant su draugais ir pažįstamais, mylimaisiais, tėvais, vaikais.

Koučingas

Koučingas, vidinė motyvacija, tikslų siekimas. Pokalbiai, užduotys, „žaidimai” – tam, kad pamatyti, kas trukdo judėti norima linkme ir tapti tokiais, kokiais svajojate tapti.

Konsultacijos tėvams

Gyvenimas su vaikais būna visoks. Norėtųsi, kad jame būtų kuo daugiau laimės, darnos ir ramybės. Visų – vaikų, tėvų… Konsultacijos vaikų ir paauglių ugdymo klausimais: dienos režimas, rutina, „ekrano reikalai”, mokslai, laisvalaikis, hobiai, draugai, gyvenimo tikslai.

Seminarai, mokymai

Įmonėms, suaugusiemsiems ir jaunimui. Pagrindinės temos: emocinis intelektas, ugdymas, pozityvi tėvystė. Mokymų programos akredituotos tarptautinių institucijų.

Kaip ugdyti emocinį intelektą?

Tai pirmoji dalis iš serijos „Kaip ugdyti emocinį intelektą”. Youtube platformoje rasite daugiau šios serijos video.

Klientai dažniausiai renkasi

EQ klasė
Vaiko psichologija ir ugdymas
EQ mokymai
Asmeninės konsultacijos

Paslaugos

 • EQ klasė

  Individualus arba grupinis kursas. 8 savaitės. 8 susitikimai. EQ testas. Namų darbai.

 • Pozityvus ugdymas

  Atviri seminrai – paskaitos tėvams. Užsakomieji seminarai – mokymai pedagogams.

 • Konsultacijos tėvams

  Vaikų ir paauglių: dienos režimas, rutina, „ekrano reikalai“, mokslai, laisvalaikis, hobiai, draugai, gyvenimo tikslai. Paprasti pozityvios disciplinos metodai duos matomų teigiamų rezultatų.

 • Koučingas

  Pokalbiai, atskleidžiantys, kas trukdo judėti norima linkme ir tapti tokiais, kokiais svajojate tapti. Įrankiai, įgalinantys išlaikyti vidinę motyvaciją ir veikti „pagal planą”.

 • EQ mokymai

  Atviri ar užsakomieji mokymai Jūsų kolektyvui. Galimi mokymai verslui, suaugusiems, jaunimui, pedagogams.

Atsiliepimai

Išgirdau daug naudingų dalykų, kuriuos pradėjau taikyti. Dar pamažu, bet vis tiek jau šiek tiek jaučiasi. Man patiko. Rekomendavau draugams.

Ačiū už sklandų ir nuoseklų įvedimą į „emocinį intelektą”! Man tiko patiko ir rekomenduočiau kitiems.

Labai rekomenduoju Vilmos seminarą apie emocijas. Tai ką kalbėjo ji – išjausta, išgyventa, tai ne vien teorija. Pati lektorė labai nuoširdi, atvira ir tikra. Perteikiamos žinios nuoseklios ir lengvai pritaikomos. O svarbiausia – jos pačios praktiškai patikrintos.

Kartu su kolektyvu nuoširdžiai tariam dėkui už puikų ir vertingą turinį seminarų metu. Informacija praktiška, aiški, pritaikoma. Metodus taikom iš karto – jie puikiai veikia!  Jūsų sukaupta, susisteminta ir mums perduota  patirtis – neįkainojama. Ačiū jums už tai!